Co nas wyróżnia - Noclegi Krynica Zdrój - Apartamenty na wynajem

Przejdź do treści
Jeśli wybierasz pobyt w Krynicy  i nasze apartamenty  otrzymujesz do dyspozycji w pełni wyposażone mieszkania w Centrum Krynicy Zdrój. Każde mieszkanie posiada oddzielną kuchnię lub aneks kuchenny z niezbędnym sprzętem potrzebnym do przygotowania i serwowania posiłków. Podobnie jak hotele  przekazujemy mieszkania wyposażone w pościel, ręczniki a przy dłuższych rezerwacjach zabezpieczamy sprzątanie w trakcie pobytu.


    Oto lista  standardowych usług, które realizujemy, aby Twój nocleg był komfortowy i przyjemny. Należy je zamówić dokonując rezerwacji. Chcemy, abyś wiedział, ale przede wszystkim doświadczył, że nasza oferta to nie tylko apartamenty, to nie tylko tani nocleg ale przede wszystkim szczególna dbałość o satysfakcję klienta, wyjątkowa otwartość na potrzeby i wymagania oraz bardzo przyjazna atmosfera współpracy -Nikt Cię bardziej nie rozpieści niż my !!!

                               Jeśli podróżujesz z maleństwem nie obawiaj się niedogodności. Na Twoje życzenie zapewnimy wszelkie niezbędne sprzęty potrzebne do komfortowego pobytu z dzieckiem. Możesz zamówic łóżeczko turystyczne, krzesełko do karmienia, przewijak z wanienką, fotelik do samochodu i na rower, podgrzewacz oraz wózek. Koszty wynajmu poszczególnych elementów ustalimy indywidualnie w zależności od zawartości pakietu. W razie jakichkolwiek dolegliwosci maleństwa skontaktujemy Cię z rekomendowanym pediatrą. Wszyscy mali Goście są u nas serdecznie widziani.

                                                             Jeśli masz ochotę zwiedzić Krynicę Zdrój  na rowerze- to nie problem!. Wypożyczymy Ci komfortowy rower trekkingowy idealny na miejskie wycieczki. Nie jesteśmy wielką wypożyczalnią, ale dwa porządne rowery zawsze są do dyspozycji naszych gości. W przypadku, gdy jest chętnych na wycieczkę jest więcej- zorganizujemy sprzęt z rekomendowanego źródła. Koszt wynajmu naszego roweru na dzień to 25 zł, dwóch 50 zł. W przypadku wypożyczenia sprzętu na cały okres pobytu cena jest ustalana indywidualnie.                                                             Interesy i zadania służbowe sprowadziły Cię do Wrocławia? Potrzebujesz pomocy organizacyjnej? Pomożemy znaleźć Ci salę szkoleniową i wypożyczyć sprzęt biurowy. Zamówimy kwiaty lub upominek dla kontrahenta, zarezerwujemy lokal na kolację służbową. O Ciebie też zadbamy. Możesz nam zlecić czyszczenie garnituru lub pranie i prasowanie koszul. Zamów dodatkowe usługi i zajmij się tylko istotnymi rzeczami.


                                                          Jeśli nie masz pomysłu na oryginalny prezent dla swojej ukochanej drugiej połowy zadzwoń do nas- my zajmiemy sie romantycznymi szczegółami, sprawimy , że pobyt w Krynicy Zdrój stanie się niezapomnianymTy wybierasz tylko jeden z naszych  apartamentów.My na twoje życzenie zadbamy o:tel. 609 366 722
Wróć do spisu treści